| Xozi a întrebat:

Dacă plouă, e noapte și las geamul deschis, există șanse să mă trezesc cu sute de țânțari în cameră?

Răspuns Câştigător
| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Depinde de zona in care esti, de exemplu la mine nu sunt atati de multi tantari prin zona.
Sunt sanse ca tantarii se se refugieze la tine in casa

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cu sute poate nu, insa e foarte probabil sa te trezesti cu o multime de tantari in camera, daca nu ai sita (sau plasa, cum am vazut ca zic unii) la geam.

| sierra1 a răspuns:

Ti-ai răspuns singur la întrebare

Bula
| Bula a răspuns:

Sanse sunt, daca esti zgarcit si nu-ti montezi plasa contra tantarilor la geamuri... big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ai plasa de tantari nu ai sanse, daca nu da pot veni multi tantari.