| Radandam a întrebat:

Am dat cu spray de tantari si am tinut inchis 2 ore geamul si usa sa omoare tot, iar eu am fost afara in acest timp.Am intrat in casa si am deschis geamul, la cat timp pot dormi? in cat timp poate iesi mirosul ala de spray de tantari?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am dat cu spray de tantari"

ia citește-ne instrucțiunile inscripționate pe sparay-ul ăla

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mirosul, care este conținut în aerul din cameră iese treptat dacă aerisești. Poți dormi când mirosul rămas e doar mai puțin intens, când e suportabil.