| anonim_4396 a întrebat:

Daca tot suntem TPU happy ma gandeam ca ma puteti lamuri in legatura cu ceva...
Vad tot felul de reclame la tv, in emisiunile de teleshopping.
Functioneaza intr-adevar asa cum se precizeaza la tv? Ati fost multumiti de produsele comandate de la teleshopping? Si ma refer la produse gen : Relax&tone, electrocasnice, razatoarele alea, seturile de cutite.
O tenteaza in unele dati pe mama si nu as vrea sa "ne luam teapa".
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna Cristiana,
Eu am cumparat un robotel de bucatarie care merge manual, dar eu nu am fost multumita de ce am vazut la televizor si faptul ca robotelul nu taie calumea legumele.
In schimb am mai comandat o saltea (nu-mi vine numele in cap-era albastra) si desi nu am folosit-o foarte mult mie mi se pare comoda.
Acum depinde de produs. Eventual ai putea sa cauti detalii si comentarii de la cei care au folosit respectivul produs pe internet inainte sa faceti comanda. E mai sigur asa.
Pa, pa

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Unele functioneaza, altele nu, depinde de noroc

| thealchemist a răspuns:

Daca ar fi bune nu ar avea nevoie de reclama de jumatate de ora nu-i asa?

| ramonikame a răspuns:

Depinde de produs. am vorbit cu cineva care lucreaza la ei si mi-a spus de saltea ca e ff buna si ca-si merita banii si mai imi povestea de un alt produs care era praf, nu-mi mai aduc aminte care.

| NoName_8490 a răspuns:

Sunt chiar foarte buna.

| Vuducel a răspuns:

Buna.
Mama mea a cumparat cosmo disc (nu stiu exact cu se scrie), adidasi de aia pentru coloeana, razatori, iar acum vreo 2-3 ani tata si-a luat niste benzi pentru genunchi.Ambii parinti erau foarte multumiti...adica nu i-am auzit sa zica ca au aruncat banii pe geam. Tata chiar a indemnat pe cineva sa isi cumpere si elbig grin.
Apropo. daca vrei sa cumperi ceva de la teleshop gandeste-te bine.Adica sa stii sigur ca ai nevoie de elbig grin.
Merci!

| bubu_9614 a răspuns:

Oo da sunt exact asa sunt super su am cateva si isi fac treaba ff bine