| mada0500 a întrebat:

Daca trebuie sa sa imi ajunga 2 comenzi, iar eu nu mai vreau una din ele ce pot face?

4 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti sa vina si dupa sa dai retunare. Nu cred ca poti altcumva daca curierul a primit deja comanda.

| sierra1 a răspuns:

Spune-i ospătarului să o ducă înapoi

| CicianIoanaDiana a răspuns:

Dacă e comandă comandată prin curier, nu știu. Iar dacă e comandă la ceva restaurant, poți/puteți să-i spui/spuneți ospătarului să o ducă la altă masă.

| Adry05 a răspuns:

Nu o preiei pe a 2-a, doar pe prima si o s-o trimita inapoi.