| Nana30 a întrebat:

site.ul VMZONA face comenzi si in Romania? daca da, trebuie sa platesti in plus pentru drum? Vreau mai multe informanii va rog FUNDA!

3 răspunsuri:
| Vladescu_Mihaela_1990 a răspuns:

Buna! eu mi-am comandat de la iei si am dat pe transport 12, 35 ron. eu nu am fost multumita de ei pentru ca marimile nu se potrivesc si nu arata exact ca in poza.

| alinamindru a răspuns (pentru Vladescu_Mihaela_1990):

Pe site scrie ca este deschis intre 9 si 17:30. Eu am pus comanda dupa 17:30. E posibil sa nu mi-o ia in considerare? pentru ca nu am primit niciun telefon ca sa confirm comanda.