| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda, știți site-uri cu haine pentru adolescenți mișto? :3 cat mai multe pls

6 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Bershka, Pull Bear și ZARA găzduiesc site-uri online și s-ar putea să ai parte de o comandă foarte rapidă în România. Mai sunt și H&M, Stradivarius, Walkiki, însă nu știu sigur dacă poți comanda online.

| Gabriel1237 a răspuns:

H&M, ZARA sunt magazine foarte populere unde ai putea gasi haine de calitate-pret foarte bune, sunt foarte populare prin randul tinerilor. Site-urile au o gama variata de produse. Sper ca te-am ajuta dar nu ezita niciodata sa testezi produsul in magazin, pentru a fi sigur ca ti se potriveste manusa.

Răspuns utilizator avertizat
| 1WizKhalifa a răspuns:

Olliegangshop