| anonim_4396 a întrebat:

De ce ieste asa grea matematica?

34 răspunsuri:
| soricica a răspuns:

Am impresia ca, gramatica ti se pare si mai grea...
Nu ai fost atent de la inceput, de aia

| vip 2010 a răspuns:

Mai stii... big grin se zice ca fetele nu vad in spatiu ( un corp in spatiu) poate uh esti paiat si vezi laughing)

| sporadic a răspuns:

E mult de lucru, trebuie practica si nu merge cu toceala, ca la celelalte materii, nu poti nici copia daca n-ai habar cam unde incepe si unde se termina o problema, si... daca ai pierdut pe drum vreo 2-3 lectii nu mai pricepi nimic mai departe.

| gaabitaa95 a răspuns:

Pai este grea deoarece tu nu ai inteles-o la timp la fel ca si romana