| SERIALS a întrebat:

De ce o pereche de pantaloni scurti costa ca si o pereche de pantaloni lungi? Dimpotriva, ar trebui sa coste un pic mai ieftin din cauza ca se foloseste mai putin material.

4 răspunsuri:
| victoriacaraus2005 a răspuns:

Da, este foarte ciudat si enervant. Poate depinde si de firma.

| Simpatic a răspuns:

Pe acelasi principiu pentru care adidasii originali de panza costa aproape la fel de mult precum adidasii originali din piele (naturala)

| JusTPauL a răspuns:

Fumezi des?

| Adry05 a răspuns:

Exact la asta ma gandesc si eu mereu cand intru in magazine si vad pantaloni scurti minim 70 de lei. Mai cauta, sunt si magazine unde ii gasesti la preturi super ok. Gen eu mi-am luat unii foarte faini cu 40-45 lei.