| Rusu_Andrei_1988_y1E0 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar hanorace cu Alan Walker si sa platesc ramburs la livrare?

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Https://rockngear.com/collections/alan-walker - oficial
https://www.redbubble.com/......ne-wallets am facut u efort si am cautat pe google. mersi de info poate imi cumpar si eu

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Site-urile mentionate de userul de deasupra, sunt site-uri straine, unde plata se face la cumparare prin transfer bancar, credit card sau paypal.
Din pacate, nu prea ai sanse sa cumperi ceva cu banii jos, decat de pe site-urile romanesti.
Nici un site international nu are plata ramburs, pentru ca transportul international este foarte scump si nimeni nu risca sa primeasca inapoi produsul, fiind nevoit s aplateacsa de 2 ori transportul.
Cauta produsul ala in magazine, sau intreba-ti prietenii de unde l-au cumparat ei.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lucian4):

Da da, fii sigur ca aia accepta ramburs

| Lucian4 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da. dar trebuia siteuri romanesti? El vrea sa cumpere, i-am trimis un site indiferent de metoda de cumparare, Romania a ramas la plata cash

| Lucian4 a răspuns (pentru suntserios):

Da, nu accepta. Daca siteul nu e folositor pe el sa nu cumpere. Sa astepte siteurile intl din europa de V sa introduca plata la rambsurs

| Lucian4 a răspuns:

Oare care va fi directia progresului pentru comertul mondial, pentru gobalizare, ca siturile intl sa accepte plata la ramburs sau siterile romanesti sa accepte plata online?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lucian4):

Majoritatea site urile romanesti accepta plata online. Tendinta de a accepta din ce in ce mai mult ramburs e ilogica in contextul dezvoltarii platilor online si a tendintelor unor tari de a scoate cash din ecuatie