| costinvlad a întrebat:

De unde fac rost de artificii(30-100 lei) 3-4 focuri cu diametru pe cer de 30-90 m din alea mari, si frumoase si timp intre focuri de 1m-2m.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Acele artificii de care vorbesti sunt considerate deja de categorie medie si - conform legii - pot fi manevrate si folosite doar de firme specializate, cu angajati pirotehnisti indtruiti.
Poti comanda un intreg program de artificii pentru ocazii, care sa cuprinda mai multe lansari, iar daca puneti mai multi banii laolalta (minim 2-300 euro), atunci poate fi chiar un program frumos!