| Chenderesi_Szilard_1996 a întrebat:

E normal sa intarzie posta cu cateva zile?
am comandat ceva pe olx, aceea persoana a trimis coletul si inca nu a sosit...

Răspuns Câştigător
| AlexuuM a răspuns:

Dacă livrarea se face prin poştă, ajunge la tine în oraş cam în 4-5 zile. Eu am aştept un colet 7 zile şi a fost trimis din Bucureşti spre Constanţa, depinde. Dacă nu ajunge şi ai aşteptat cam mult timp, dai o fugă până la oficiul poştal şi vezi.

6 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Daca a intarziat atunci ar trebui sa ii suni si sa vezi de ce a intarziat si etc. se mai intampla sa intarzie dar mai bine e sa te interesezi sa vezi de ce n-a ajuns.

| CarBitBTC a răspuns:

Află cine este Satan, Diavolul.

https://www.seruah.com/cine-este-satan.html

| VeronicaN18 a răspuns:

Daca ii vorba de posta romana, nu te panica

| Filip23 a răspuns:

Am asteptat si 10 zile.

| DaniTDCI a răspuns:

Din pacate asta e posta romana, de aceea evit aceasta "mizerie" de curierat

| MihaiNicu23 a răspuns:

La ce vreme extrema e zilele astea nu ma mir ca intarzie posta, ar trebui sa suni la posta sa intrebi de colet, poate va ajunge maine.