| Furnicuta000 a întrebat:

Emag vinde adresele noastre de mail altor site-uri? Ca am primit multe mail-uri de la tot felul de magazine online in care mi se adresau cu numele pe care il am eu la contul de eMAG.

5 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Majoritatea fac asta, nu știu, pe mine nu mă încurcă cu nimic emailurile alea, le ignor cu grație.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil au acces la ele toti partenerii eMAG care vand in market place

| TheGentleman a răspuns:

Da. Pt că Emag este o platformă pe care vând mai multe magazine. Dar nu de la eMAG pot obține datele tale, pur și simplu pot plăti brokeri de date și să le obține. Urmăreste acest material pentru a te lămuri cât de cat

https://www.youtube.com/watch?v=FNofhZkPlxQ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu primesc astfel de e-mail-uri, însă se memorează în folderul spam. Nici nu le dau citire, șterg direct.

| darrio2007 a răspuns:

Nu le vinde. Din moment ce ai cont la Emag, firmele partenere Emag iti pot trimite instiintari.