| Vlad231 a întrebat:

Este bun site-ul Cel.ro?
Vând produse de calitate? Ca vreau sa imi cumpar un pc de acolo si am vazut ceva review-uri proaste de la oameni si nu stiu sa ma decid daca sa cumpar ceva de pe site sau nu.

8 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

Nu recomand. Am avut niste produse cumparate de acolo in trecut si toate au avut probleme, iar serviciul de garantie este cea mai mare mizerie, astepti 2-3 saptamani si produsul iti vine la fel cum a fost trimis.

| Tuderlus a răspuns:

Am avut SmartWatch de acolo si nu a avut nici o problema a fost perfect functional eu zic ca merita.

| marian37 a răspuns:

Nu recomand sa achizitionezi pc-ul de acolo. Mai ieftin gasesti pe Pc Garage, Emag, Altex și Evomag. Sănătate!

| NLS a răspuns:

Pai ce produse crezi ca vând? Furnizorii sunt aceiași pentru toate firmele(mai exact, depozitul pe tara).
Cunosc o firma de mărime medie ce se aprovizionează exclusiv de la ei, are peste 35-40 sisteme cumpărate, imprimante,... Și nu a avut vreodată problema cu garanțiile. Însă pentru persoane fizice s-ar putea sa nu fie foarte serioși, pentru ca am citit și eu ceva pe net mai demult. Însă dacă ai impresia ca eMAG sunt Sfinți, te înșeli. Singurii care respectau cu sfințenie clientul erau pcgarage. Ro... Pana să-i cumpere eMAG.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat si am fost multumită, nu am avut nicio problema desi pana sa achiziționez un produs in valoare de 1.000 de lei am fost putin sceptica pentru ca citisem tot felul de povesti.

| mihai69 a răspuns:

Eu am cumpărat de la ei mai multe produse şi nu am avut nicio problemă.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca review-urile sunt proaste, atunci nu te risca sa cumperi nimic de acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat un set cu epilator si uscator de par si peste ceva timp un ondulator.
Cand am primit setul cu uscator era cutia toata sfasiata, dar nu le-am returnat deoarece produsele functionau si nu am mai avut chef sa umblu sa le returnez. In schimb ondulatorul a venit impecabil. A fost si ambalat in o gramada de carton si merge perfect. Depinde de noroc. Sfatul meu e sa ceri deschiderea la livrare sa nu ai surprize.