| Cr7Ionutz a întrebat:

A auzit cineva de site-ul omerco suplimente, sau si-a facut cineva vreo comanda de la ei? As dori sa cumpar ceva de acolo si vreau sa stiu daca au produse de calitate si daca sunt oameni seriosi.

4 răspunsuri:
| DaniiJDK a răspuns:

Uite aici un site popular si serios! http://www.suplimente.ro/
Sper ca te-am ajutat? Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru DaniiJDK):

Esti femeie de vrei funda?

si site-ul nu e asa popular, mai bune sunt bodybuilding.com si culturism.ro

| Cr7Ionutz explică (pentru Cosmin86):

Ideea e ca eu vreau sa cumpar suplimente de la myprotein, dar vreau sa platesc ramburs, nu cu cardul. Pe bodybuilding se plateste doar online.

| ValentinFlorescu a răspuns:

Am citit numai pareri bune despre omerco suplimente. Poti comanda cu incredere, am comandat si eu, si nu am ce sa le reprosez