| CHILIPIR a întrebat:

Faceti cumparaturi online? si daca faceti, preferati magazine din Romania sau din strainatate?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata n-am comandat ceva pe net. Ador sa ma plimb prin magazinehee hee.

| Shery a răspuns:

Mai rar, dar am facut... am cumparat din Romania, pentru ca transportul costa mai putin, iar la ce valoare aveau produsele pe care mi le-am cumparat nu merita sa le iau din afara happy

| laptopbun a răspuns:

Si din romania si din strainatate (ebay.co.uk). Prefer din tara ca stiu exact cand ajunge, timpul e mai scurt, produse de incredere pe care le pot returna usor + garantie pe produse.

Folosesc eMag si PC Garage pentru IT&C, F64 pentru aparatura foto si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac cumparaturi online, dar imi plac mai mult magazinele din strainatate, sunt mai cool.

| z8 a răspuns:

Electronice sigilate de pe net. Siteuri gen emag cand am nevoie de ceva rapid ( platesti la livrare dupa ce vezi si probezi produsul, 0 risc ). Ebay cand sunt dispus sa astept ~2 luni sa-mi vina produsul acasa, in schimb pret la jumate si gama mult mai larga de produse. Haine nu-mi iau de pe net ca nu pot sa le probez.

| xoxo_9518 a răspuns:

Www.zsazsazsu.ro cu siguranta o sa-ti placa...

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Nu imi place sa cumpar online pentru ca este mult mai grozav sa te plimbi prin magazine big grin

NOname
| NOname a răspuns:

1. Da, este destul de practic. 2.Si, si.

| multimoak a răspuns:

Imi place sa fac cumparaturi de pe internet pentru ca gasesc mai multe produse si le pot comparawinking In schimb nu-mi place ca dureaza 4-7 zile pana primesc ce-am comandat fata de 3 minute la magazin. Oricum, desi e mai scump, imi fac anumite cumparaturi de pe net. Magazine din Romania big grin

| lawinia_6679 a răspuns:

Eu prefer magazinele din Romania, deoarece le pot comanda ma repede si ajung mai repede din tara.Si cele din strainatate sunt mai scumpe.Si cele din Italia nu sunt chiar la modawinking.