Abh
| Abh a întrebat:

Preferati sa faceti cumparaturi in magazinele cu autoservire? Eu da.

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Exact. Nu suport cand intru intr-un magazin cu vanzatoare/vanzatori. Ma innebunesc cu "Altceva mai doriti?", "Aa, uitati, produsul acesta e bun! Cumparati-l! " si toate chestiile. Asa, in magazinele cu autoservire (Cora, Carffeour, Auchan, etc) imi iau frumos de pe raft, ma mai uit la el, mai citesc eticheta, chestii. Nu ma innebuneste nimeni. laughing

5 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Si eu dar asta doar pentru ca pot sa ma uit si sa citesc etichetele fara interventiile vanzatorilor.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Prefer autoservirile, aici ai posibilitatea sa-ti alegi singur produsele pe care le doresti.

| Lora a răspuns:

Daa! E mult mai placut decat sa o innebunesti vanzatoarea cu cerintele talehee hee)

| ATHOS a răspuns:

Felicitari, inseamna ca ai posibilitatea de a alege foarte bine.
Bafta!

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Da deoarece am mai multe optiuni decat intr-un magazin mic de cartier.