| yoyo_2588 a întrebat:

Hei! Pentru cei care cumpara de la brandul Musette, eu vreau sa îmi achizitionez o pereche de ghete care sunt acum reduse cu 20 la sută. Ce vreau sa va întreb, este vreo sansa ca aceste ghete sa fie reduse mai mult in viitorul apropiat sau astept degeaba? Din cate am auzit Musette nu prea face reduceri generoase. Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimeni nu stie si nu-ti poate confirma daca aceste ghete vor fii reduse mai mult intr-un viitor apropiat.
Cel mai probabil, se vor vinde ca painea calda, ramanand nevandute, numere foarte mici sau foarte mari.