| deyu121 a întrebat:

Hei TPU.Am plasat o comanda pe hm astazi, dar acum am realizat ca am ales o marime incorecta..si as vrea sa stiu daca pot anula comanda daca ii sun sau le trimit un email

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca nu te-au anuntat ca au trimis deja comanda curierului, poti s-o anulezi.
Alta varianta mai e sa nu raspunzi cand te suna curierul si sa nu te duci sa iei comanda de la sediu si atunci o s-o trimita inapoi

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

Mai sigur e să suni, îi întrebi dacă au mărimea care îți trebuie, dacă nu o au, anulezi comanda. Sau poți să anulezi comanda din prima dacă vrei. Oricum, în mod sigur te vor suna ca să le confirmi comanda. Si poți atunci să o anulezi. Asta e tot.