| deliadelia17 a întrebat:

Am dat si eu o comandaa pe site-ul miniprix, dar cand am dat sa o plasez am realizat ca am gresit ceva la adresa, si am dat inapoi sa o corectez, dupa ce am corectat am vrut din nou sa plasez comanda, dar mi s-a spus ca adresa mea de email a mai fost folosita intr-o comanda, tin sa mentionez ca eu nu am dat plasare si nici nu am primit comfirmarea plasari comezi pe mail. Si as vrea sa stiu daca acea comanda a fost plasata sau trebuie sa o trimit din nou. Multumesc anticipat pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da un telefon sau mai sa nu te trezesti cu mai multe comenzi.

| deliadelia17 explică (pentru suntserios):

Si la ce numar pot suna? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Mefist0 a răspuns:

Contacteaza staff-ul pentru a evita eventualele surprize.