| anonim_4396 a întrebat:

Hei tuturor!
Caut ca o nebuna un site prin care pot cumpara o trusa completa de desenat personaje anime(pixuri cu cerneala neagra, creioane, carioci etc) dar nu gasesc si nu stiu cum ar trebui sa fac!

Repet:Vreau o trusa COMPLETA cu de toate!

fundita :*

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Http://jadflamande.ro/......20479.html

Nu exista seturi cu absolut de toate. Majoritatea seturilor se axeaza fie pe anumite tipuri de carioci, fie pe anumite tipuri de creioane, fie pe anumite tipuri de acuarele etc. Daca te pasioneaza desenatul acesta, cel mai indicat ar fi sa cauti si sa gasesti instrumentele care ti se potrivesc cel mai bine si sa le achizitionezi in mare parte separat. Cam asa se procedeaza. Nu poti sa gasesti o trusa cu absolut de toate pentru ca ar fi imensa.