| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heiii TPU!
De unde pot lua un corset care sa stranga burtica? Am un eveniment si se vede putin burtica in rochita

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica esti insarcinata si nu vrei sa se vada.

| gheorghe699 a răspuns:

Gasesti corset, dar nu vad rostul, esti insarcinata? de ce sa ascunzi, iar daca esti asa de la mama natura, ar putea fi chiar sexi ..corset gasesti si la unele farmacii.

| xerxes1 a răspuns:

Ai grija ce mananci la eveniment ca niciun corset din lume nu te poate ajuta.

| Someoneeene a răspuns:

Exista lenjerie modelatoare, o gasesti in multe magazine cu lenjerie intima, doar sa intrebi

| Wheizii a răspuns:

Adevarul doare, cel mai bun corset e slabitul.