| Duffiii a întrebat:

Heiii. caut si eu o rochita draguta pentru banchet. cum ar trebui sa fie?:d

Răspuns Câştigător
| NDave a răspuns:

Bună, de obicei fetele la banchet poartă rochii scurte care să le pună în evidență formele. Depinde de ceea ce îți place, nu te lăsa influențată ușor de restul lumii în legătură cu hainele. Fii originală și creativă happy Succes!
Fundă?

| Duffiii explică (pentru NDave):

Mersiii :*

| NDave a răspuns (pentru Duffiii):

Nu ai pentru ce happy! Alege ceva în funcție și de atitudinea ta!

| Duffiii explică (pentru NDave):

Asta o sa si aleg:d. cred ca ceva mai nebunesc dar sa nu ies foarte mult in evidenta. oricum rochita nu va avea culoarea neagra!