| dulcikata17 a întrebat:

Hello! Unde pot vedea hainele pe siteuri gen: zara.h&m? Daca ma uit pe net nu gasesc aceleasi lucruri ca si in magazine, daca vreau de exemplu sa vad ce e la Iasi sau Bacau cum caut?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la magazin, descrii produsul sau dai un link scurt catre el, spui ce marime vrei, iar ei o sa il caute. La H&M stiu ca poti sa faci asta, la Zara nu am incercat.

| robertasu01 a răspuns:

Descarcă ti le telefon aplicațiile, e mai eficient

| TeodoraLazz a răspuns:

Hei, din păcate la H&M nu au opțiunea de a vedea stocul din magazine. La restul cum ar fi Zara, Bershka, Pull and Bear există opțiunea atât pe site cât și în aplicație de a vedea stocul din magazine în momentul în care ai deschisă pagina unui produs. Cel mai probabil o să găsești butonul in partea de jos a paginii și trebuie doar sa selectezi mărimea dorita și magazinul, sau orașul