| Slaiphar a întrebat:

pe data de 23 octombrie am dat o comanda la eMAG si nici acum nu a trecut de stagiul "comanda plasata". Ieri am facut un ticket si am fost sunat 'pe nr mamei mele de telefon si ne-am intels ca operatorul sa revina intr-o ora cu un alt apel, in 5-6 ORE operatorul a sunat, dar nu pe nr mamei mele de telefon si pe nr meu si eu nu am putut raspunde....Astazi am vorbit la relatii clienti si operatorul s-a scuzat spunand ca nu stie ce se intampla si sa revin cu un alt apel LUNI.
Luni se fac 2 saptamani pana sa livreze un telefon...
Ce credeti ca ar trebuie sa fac? Sa anulez comanda?
Pretul telefonului este cel mai mic din Romania de acea am asteptat atat, este un s9+ la 3.285 de lei.La altex telefonul este 35.000 si cred ca pana la urma voi renunta sa astept si voi anula comanda.Voi ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cezar2004 a răspuns:

Sa stepti pana la urma este vorba de o suma de bani. Eu am mai comandat de pe eMAG si mi.a venit on 3 zile

1 răspuns:
| Sudhd a răspuns:

Refa comanda.