| Vali241 a întrebat:

cum pot anula o comanda de pe eMAG am dat pe anulare comanda si i-am trimis cererea de anulaee si de 5 zile sta la plasata ce sa fac? Am sunat si la numerele de telefon si razpunde cu mesaje automate si nimeni nu raspunde ce sa fac va rog

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Am dat o comanda pe eMAG in 18 decembrie,
mi-au anulat-o automat dupa 10 zile, fara sa ma anunte in acest interval ca nu se poate livra produsul.
Am incercat sa iau legatura cu ei, n-a raspuns nimeni.

Daca tu esti "fericit" si la tine ajunge (desi nu mai doresti), nu primesti comanda, motivand curierului ca ai anulat-o, inainte sa fie inmanata curierului. Faci si niste poze, sa ai dovada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, n-o ridici dacă vine

| Daniel31 a răspuns:

Daca in 5 zile nu a venit e clar ca a fost anulata

| claudia26 a răspuns:

Buna seara, refuzati comanda de la curier daca nu o anuleaza la timp.E dreptul dumneavoastra!