| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Ştie cineva un site de unde pot să cumpăr cărți?

7 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Https://www.libris.ro/ si elefant.ro.

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu îți recomand scribd, plătești un abonament lunar și citești non stop din diverse domenii.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Recomand elefant.ro

| AFR81 a răspuns:

Da. Eu imi iau de cele mai multe ori de pe: Elefant.ro, Librarie.net sau Targulcartii.ro. Au cele mai ok preturi.

| BilaRomânească a răspuns:

Elefant si acum este promotie cu transport gratuit daca introduci codul SENIOR

| Eugen80 a răspuns:

Emag.

| AdelinaC a răspuns:

Elefant.ro mi se pare cel mai bun pentru nevoile mele. Livreaza acasa sau in pick-up point, plata se face la livrare, in caz ca nu ridici coletul nu se intampla nimic, preturile sunt bune si au constant promotii.
Emag este extrem de scump, plata se face online daca vrei sa ridici din easy-box sau acasa daca vine curierul. Taxele de transport fac inca o data cat cartea