| eijibanana75 a întrebat:

Hot topic trimite în România?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

E un lant de magazine :
https://www.hottopic.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate citesc la ei nu :

https://www.hottopic.com/customer-service/shipping/

International Shipping

Due to the evolving Coronavirus (COVID-19) situation, the only international shipping we are able to offer is to Japan, China, Hong Kong, France, Germany, Netherlands, Switzerland, Ireland, Spain, Puerto Rico, Canada, United Kingdom, Mexico, and Australia. We apologize for any inconvenience this may cause and will keep customers updated as things change.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. putea scrie si ea ca este un lant de magazine. „Hot" mă ducea cu gandul la alte chestii.

| eijibanana75 explică (pentru anonim_4396):

Trist...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru eijibanana75):

Poate gasesti la fratele chinezu' (Ali Expres) acelasi lucru sau asemanator.

| eijibanana75 explică (pentru anonim_4396):

Cine știe, o să mă uit mai târziu