| MihhaaElla a întrebat:

Http://www.outlet-converse.eu/tenisi-converse sunt originali? daca nu, imi puteti da un site unde sunt?

Răspuns Câştigător
| ALICEMATEI1234 a răspuns:

Hei, nu sunt originali pentru ca: 1- sunt decat 99 lei 2- acolo la nota, zice ca sunt replici
uite aici un site de Converse originali, de acolo mi.am luat si eu: http://www.facebook.com/......ttp?/l.php

4 răspunsuri:
| Denniz_Dennis_1980 a răspuns:

Sunt originali sută-n mie.

| Miruna79 a răspuns:

Nu sunt. happy Dacă te uiți mai atentă la descrierea produleor, scrie acolo notă: tenișii sunt replică.batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| MihhaaElla explică (pentru Denniz_Dennis_1980):

De ce? laughing)