| DangerF a întrebat:

Imi puteti recomanda un sistem de boxe pana in 150 lei? As prefera ceva cu bass bun.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Hmmm, s-au apucat si Genesis de boxe. Am mai cumparat periferice de la ei drept cadouri pentru cei apropiati si sunt chiar foarte bune la pretul lor. Here you go: https://www.pcgarage.ro/boxe/genesis/helium-200-20-black/
Cod voucher cit sa ai de o gogoasa, lol: 92WQ7UMX

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Amuzant. Pentru manele si alte mizerii sau pentru muzica? Ca sa stiu ce sa iti recomand. Nu ca ar fi o mare diferenta intre optiuni in bugetul asta...

| DangerF explică (pentru GabiDumitrescu):

Muzica, btw sa pot sa le conectez la laptop.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DangerF):

Ce muzica? Daca asculti ceva omenesc de-alde oldies, jazz, blues, e una, iar bumtzi-bumtzi e alta. Pentru metal de exemplu nu prea gasesti nimic sa sune decent in banii astia.