| asperger3 a întrebat:

In cat timp ajunge in mod normal un colet de la Cluj la Bucuresti prin Cargus? Stiu ca s-a mai intrebat. Am dat comanda(pe eMAG) la ora 1(acum o ora) si vreau sa stiu cat ar dura fara alte incidente. Thanks

3 răspunsuri:
| Daenerys10 a răspuns:

Un drum de la Cluj până la București durează 9 ore cu mașina. Banuiesc că nu iti trimite coletul prin avion.

| Yvesrocher1 a răspuns:

Eu stiu ca daca plasezi camanda pana in ora 14:00, comanda se livreaza a doua zi. Banuiesc ca miercuri o sa primesti coletul.

| asperger3 explică:

UPDATE: a ajuns la curier. A durat aproximativ o zi.