| AnonymousCLL a întrebat:

Am pus un colet azi la Fan courier din Bucuresti către Cluj, vreau sa stiu cand ajunge coletul la el si cand ajung banii la mine

Răspuns Apreciat de Editori
| anamariarot a răspuns:

În 95% din cazuri când am primit/trimis un colet prin Fan, a ajuns în următoarea zi, iar în rest în două zile; la fel și în cazul banilor. Luând în calcul distanța, e posibil ca la tine să dureze două zile. Dintre toate firmele de curierat cu care am „colaborat", ei s-au mișcat cel mai repede.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Poți urmări livrarea după AWB-ul primit.
Banii... când o să ajungă. În funcție de condițiile FAN courier.