| IonutPetre12 a întrebat:

Mi am adaugat 10 carti in cos pe elefant.ro si acum imi apare 0. Le pot gasi cumva inapoi?

Răspuns Câştigător
| antoniaa09 a răspuns:

Doar dacă le cauți din nou ca să le adaugi în coș, atunci când ieși de pe site/aplicație ți se șterge ce ai avut în coș
eu una ca să evit să tot caut chestiile pe care le-am avut în coș pentru că mi s-au şters atunci când am ieșit din aplicație, nu le mai bag în coș, ci le adaug la favorite pentru că de acolo nu se mai șterg dacă ieși din aplicație și le bag în coș de abia atunci când știu că fac comanda imediat

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da, le cauti iar.

| heyyello a răspuns:

Le cauți și le pui din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frustrant. Eu în locul tău cautam alt loc de unde sa cumpăr.

| laSoledad a răspuns:

Cauta-le in istoricul browserului tau.

| Adry05 a răspuns:

Doar să le cauți manual pe toate, când ieși de pe site îți cam șterge ce aveai în coș.