| Ale22ale a întrebat:

Mi-am comandat ceva de pe fashion nova pe data de 25.02. 2020, iar comanda inca nu a sosit. Am primit ceva email de la firma de curierat GFS ADMIN ca o sa imi aduca coletul doar daca platesc o taxa de 130 de lei. Nu am fost anuntata de acest lucru inainte sa imi pun comanda. Sunt destul de stresata ca nu imi voi vedea nici comanda si nici banii. Daca ati avut experiente cu fashion nova puteti sa ma ajutati cu un sfat, orice?

1 răspuns:
| alecsawng01 a răspuns:

Sincer nu stiu, nu am comandat niciodata, dar cel mai bine ar fi sa le dai un email si sa le explici, pentru ca nu este normal, iar daca tu nu vei primi produsele, ar trebui sa-ti dea banii inapoi. Le explici situatia.