| anonim_4396 a întrebat:

Pe eMAG, am facut o lista de cumparaturi dar nu doresc sa finalizez comanda in seara asta, ci in zilele urmatoare. cum fac ca lista sa ramana asa si sa nu dispara? Daca inchid pagina sau ma deconectez de pe site, lista va ramane? Maine o voi gasi cumparaturile in cos?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Lista va ramane.Cel mai sigur bag-o la Favorite, cum zice si Salontanul.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bag-o la favorite.

| elena2016 a răspuns:

Http://bit.ly/21dkgg5 trebuie sa iti apara aici idiferent daca inchizi pagina sau te deconectezi