| alma200033 a întrebat:

Pe eMAG lucrurile sunt noi?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da

| Holiday a răspuns (pentru Sn4k3):

Majoritatea sunt, exista si produse resigilate, care fie au fost expuse in showroom-uri, fie sunt returnate de clienti in termenul legal.

| RAY a răspuns:

Da,dar generatia noua apare la anul

| sierra1 a răspuns:

Cu excepția celor "resigilate"

| Petruta_Timis_1999 a răspuns:

Da

| TheTom7 a răspuns:

Da, dar nu este un magazin de incredere si serios. Se poate duce orice magazin sa isi puna produsele si cel mai probabil vei astepta foarte mult la livrare. Cunosc persoane care au primit comanda dupa 1-2saptamamani si li s-a spus "in 2-3zile". Iti recomand cel.ro, am un istoric foarte mare de multi ani de produse luate de la ei si a fost totul ok, altex sau pcgarage.