| NoahTheShaDow a întrebat:

Pe site-ul Elefant.ro,transportul este gratuit?
Sau dup o anumita suma e gratuit?
Mai exact dupa ce suma?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai dacă ar scrie și ei pe site... A stai ca scrie

In cazul livrarilor prin intermediul Curierului clientul va achita costul de procesare in valoare de 0.99 lei si costul de livrare diferentiat, in functie de categoria de produse selectata de Client.

- Pentru comenzile ce contin exclusiv produse din Grupa A, categoriile Carte si Jucarii costul de livrare este de 9.99 lei.

- Pentru comenzilor ce includ produse din Grupa B, restul categoriilor disponibile pe site: Ceasuri, Cosmetice&Parfumuri, Electro, Fashion, Home&Deco, etc. costul de livrare este de 14.99 lei.

- Pentru comenzile mixte (contin produse atat din grupa A cat si din grupa B ) costul de livrare este 14.99 lei.

- In cazul comenzilor cu livrare in afara Romaniei se va percepe doar costul de livrare, acesta fiind in valoare de 99.90 lei.