| ClaudiaStefana a întrebat:

PLEASEEEE HELP! Ati cumparat vreodata ceva de pe site-ul asta http://vanzari-gsm.ro? stiti daca sunt seriosi? Vreau sa comand un telefon si chiar nu vreau sa am parte de surprize... (scuze, probabil nu am ales foarte bine categoria)

1 răspuns:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Nu am mai cumparat de pe acest site dar probabil sunt seriosi. Plus ca din cate stiu eu de la sora mea, la aceste site - uri platesti cand il ai in mana, adica atunci cand il primesti prin posta. Sper ca te-am ajutat. Succesc >big grin