| anonim_4396 a întrebat:

Pot trimite un colet prin curier unui destinatar care are exact aceeasi adresa ca cea a mea?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Cred ca poti sa-ti trimiti chiar si tie.

3 răspunsuri:
| Raniaa a răspuns:

Chiar și ție.

| nukeyly a răspuns:

Orice e posibil in Romania, dar daca vecinul tau din zona crepusculara, sta la etaju 3 ap 2 si tu stai tot la ap 2 camera de miaza zi din zona imparatului verde...
nu mai bine ii bati la usa? na mã! sau de dragu artei vrei tu sa ajuti curieru sa traiasca, poate iti mai si rataceste pachetu dupa vreo saptamana de drumuri specifice du-te vino.

| Violleta2022 a răspuns:

BIneinteles ca poti, atata vreme cat scrii corect numele, prenumele si adresa care este in buletinul lui, chiar daca corespunde cu a ta. Banuiesc ca-i vorba de trimis un pachet familiei, nu?