| katb a întrebat:

Ce firme de curierat accepta verificarea de colet de catre destinatar? Am sunat deja la Cargus, Fan Curier si Urgent curier si nu au aceasta optiune.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici o firma nu accepta asta, decat daca expeditorul coletului a solicitat expres ca destinatarului sa i se permita verificarea continutului. Numai bine!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna nu are aceasta varianta, doar daca ii spui remitentului sa iti lase un loc transparent pe cutie si sa vezi ca e ceea ce ai comandat tu.

| 4ndr3i a răspuns:

Incearca GLS(general logistic system)