| AditaaF a întrebat:

Salut,am comandat o husa de pe ebay (10£) cu transport gratis. Vreau sa stiu daca trebuie sa merg la posta vamala sau vine la posta locala. Este din Anglia. FUNDA

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Îți vine la poșta de care aparții cu domiciliul. Sau chiar acasă, dacă e trimisă prin curier (dar nu cred, la transport gratis).

1 răspuns:
| ElenaMaria201403 a răspuns:

De obicei comenzile din afara vin la posta vamala, iar posta nu ti-o livreaza acasa nici cu plata, trebuie sa te prezinti tu.