| George20123 a întrebat:

Salut, am cumparat un produs de la eMAG in valoare de 440 de lei.Produsul este ca nou, fara urme de uzura, accesorii originale, manuale etc. Daca dau retur, prinesc inapoi tot 440 de lei?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Nu trebuie sa aiba niciun defect. Poti fi pur si simplu nemultumit de produsul respectiv pentru a-l putea returna. In general, pentru produsele neperisabile, termenul in care poti face asta e de 15-30 de zile. Si bineinteles, vei primi inapoi contravaloarea integrala. In cazul de fata, 440 lei.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Trebuie sa mentionezi ca are un defect si ce anume!

| xSega a răspuns:

Da, tot atât primești înapoi

| Adry05 a răspuns:

Da, normal, cat ai platit. E posibil sa platesti doar curierul inapoi, depinde de EMAG dar acest aspect este mentionat pe site.

Răspuns utilizator avertizat