| mariaciu a întrebat:

Salut, am facut o comanda de un ceas de mana si cei de la care am cumparat au pus coletul la PrioriPost.
Astea de la PrioriPost aduc coletul acasa sau trebuie sa ma duc dupa el la posta? La urmarire colet imi spune ca e avizat

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Trebuie să suni site-ul de la care ai comandat.
Dacă a ajuns coletul și nu ai primit nimic în cutia poștală (aviz), atunci mergi la poștă și întrebi dacă a ajuns un colet pe numele tău.
Poșta română nu aduce niciodată coletele acasă, indiferent cât de mici ar fi acestea. PrioriPost este un sistem de coletărie al poștei române.