| alex2009 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor ce tip de parfumuri mai exista eu stiu dulci si mai spuneti-mi voi va rog daca stiti cateva siteuri unde gasesc parfumuri? Multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Parfumuri florale
Parfumuri orientale
Parfumuri lemnoase
Parfumuri citrice
Parfumuri fresh (proaspete)
Aldehidele
Tutun&Piele
Oceanice...
Aici ai parfumuri de la A->Z http://www.parfumx.ro/shop/arata_produse/16/1/20/parfumuria-z/
Bafta!

4 răspunsuri:
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Buna!
Eu am un parfum de la magazinul Zara poti si online sa cumperi cauta pe google, este dulce, se numeste Passion for Chocolate, eau du toilette natural spray, are miros de ciocolata, deci este cel mai minunat parfum de pana acum! este magnific. nu am cuvinte sa iti mai zic despre el. si costa doar 39 de lei.

www.zara.com

| callie2 a răspuns:

Cele de la marc jacobs, prada - candy.
fragrancedirect.co.uk, aoro etc

| Lorodana a răspuns:

Dulci fresh florale...le gasesti pe toate aici http://www.parfumela.ro/