| TutiQ a întrebat:

Imi doresc sa plec la o facultate in Danemarca sau Germania si nu gasesc nicio informatie pe internet care sa ma poata ajuta. As dori sa stiu care sunt criteriile ce trebuie indeplinte si eventual, as avea nevoie de cateva siteuri ale unor facultati de acolo. Multumesc pentru ajutor. O zi buna!

1 răspuns:
| RamyF a răspuns:

Http://ramy-fatma.blogspot.com sau id de mess ramy_fatma2007! Eu sunt in Dk acum, am 17 ani poate te pot ajuta cu cate ceva!