| Ionel648 a întrebat:

Am o intrebare!

Am dat o comanda de la Media Galaxy, marti la ora 17:40, eu locuiesc in jud. Botosani - Dorohoi si a trecut de sambata si inca nu a venit!

Cand imi vine?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Paenalte_Alexandru_1997 a răspuns:

Salut! Daca ti-au confirmat comanda inseamna ca o sa vina in 5 zile lucratoare! Daca nu au confirmat inseamna ca trebuie sa suni tu la ei!

1 răspuns:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Daca ai facut comanda online, verifica statusul comenzi in contul tau pe site si de venit o sa vina dupa confirmarea comenzi.De pe site-ul lor Durata de livrare

"Termenul de livrare este de 1-2 zile lucratoare de la confirmarea comenzii – Vezi https://mediagalaxy.ro/termeni-si-conditii punctul. 5.1."