| xAngelo a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare: daca cumpar un laptop de pe Amazon transportul este gratis si in cat timp ar veni?

Răspuns Câştigător
| Horologer a răspuns:

Salut.Transportul nu o sa fie gratis, doar in cazul in care treci de suma prestabilita de ei.
Inca ceva ce trebuie sa stii. Daca vrei sa cumperi de pe Amazon.com transportul de va costa si mai mult, de ce? Pentru ca iti vine de peste ocean. Daca tot vrei sa cumperi de pe un site ca aceesta incearca sa te uiti pe magazine europene. Spre exemplu Amazon.it.

2 răspunsuri:
| xAngelo explică (pentru Horologer):

Pai vreau sa iau un laptop de 1000$ il transporta gratis?

| xAngelo explică:

Daca iau un laptop de 1000$ mil trasporta gratis?