| TheDarkDragon a întrebat:

Salut, am un telefon care se tot restarteaza, butonul de volum merge greu si vreau sa il dau in garantie, dar este si putin crapat intr.un colț. Credeti ca o sa-l primeasca daca e crapat?

5 răspunsuri:
| K0han a răspuns:

Daca-l ai in garantie, e normal sa ti-l primeasca asa cum este!

| StefanWass a răspuns:

Daca le specifici ca tu ai facut acea spartura si nu vrei sa o inlocuiesti, il primeste, asa am facut si eu

| IonuțMLT1 a răspuns:

Da

| TheDarkDragon explică:

Pai eu stiam ca la garantie ti-l schimba doar daca e stricat de la sine.Si nu s-a spart singur.

| Vanzarici a răspuns:

In mod normal ar trebui sa il primeasca dar crapatura nu o vor repara pentru ca e greseala ta. In cazul in care nu il mai poti repara il poti vinde pentru piese pe www.vanzarici.ro