| Hinbrad a întrebat:

Salut, am vazut ca au scos astia de la vans colectie noua cu Vincent Van Gogh si este o bluza cu un craniu galben parca pe spate.Stiti cumva un site sau in ce magazin vans pot sa o gasesc?

1 răspuns:
| ACTH a răspuns:

Pe site-ul celor de la VANS, este out of stock, insa l-am gasit pe alte site-uri din strainatate. https://www.refinery29.com/en-us/shop/product/skull-hoodie-123301 - ai aici un link, insa mai bine incerci si cauti in magazinele vans din orasul tau, inclusiv in outleturi.