| Hinbrad a întrebat:

Salut as vrea si eu sa stiu daca exista vreun magazin in Bucuresti care vinde figurine Funko pop.In afara de doua trei figurine pierdute prin mediagalaxy si de site ul Red Goblin nu am gasit nimic.Eu as prefera sa merg direct in magazin, dar daca stiti si alte site uri gen Red Goblin care are multe Funko popuri de vanzare spuneti mi.

1 răspuns:
| vinoACASAcuMINE a răspuns:

Gasteti o multime pe okazii la doar 60-70 de lei, si mai primesti si un cadou. big grin Sunt figurine din : League of legends, call of duty, the walking dead etc. Bafta!