| Timis_Stecho_Cristian_1981 a întrebat:

Salut,azi as vrea sa imi command o trotineta freestyle de pe decathlon.ro sub pretul trotinetei scrie ca trotineta este in stoc dar zice asa:Livrare:12 zile+48ore.Dar daca este in stoc nu at trebuii sa imi vina mai rapid.Sa ma ajute cineva.Va rog

Răspuns Câştigător
| me4u a răspuns:

Salut, poate este in stoc in alta tara si dureaza 12 zile sa ajunga in Romania si inca 48 ore sa ajuga la tine. Eu iti recomand un magazin specializat de trotinete de scheme unde gasesti peste 60 de modele si le au pe toate in stoc www.skates.ro/trotinete-freestyle